Formulář-Recenze

Formulář slouží k vyjádření Vaší spokojenosti se zpracováním zakázky nebo ke zdělení Vašich názorů a námětů na zlepšení našich služeb. Těšíme se na Váše hodnocení naší práce.


Jméno (povinné):

Web stránka (bez http://):

Zpráva (povinné):

Image verification
Prosím vložte text z obrázku:
Přidal: Blanka Vanková kdy: 23/07/2018 10:13
Web stránka:

Zpráva:
U pana Brouma jsme si objednali vjezdovou bránu a branku. Instalace proběhla v pořádku a v řádném termínu. Pan Broum se nám snažil vyjít ve všem vstříc, byl ochotný. Také nám nainstalovali elektrický zámek a propojili s domácím videotelefonem. Jsme maximálně spokojeni, skvělý poměr kvality a ceny. Můžeme vřele doporučit!


Přidal: Žížala J. kdy: 11/08/2018 22:51
Web stránka:

Zpráva:
Naprostá spokojenost. Konzultace před realizací posuvné brány a branky na místě, provedení přesně podle požadavků, termín se "zpožděním" 4 minuty( je to k nám asi 80km...). Prostě palec nahoru!!! Kvalitní práce za více než slušnou cenu. Myslím že je práce provedena tak, že se s panem Broumem už neuvidím ani v záruce (-:


Přidal: Iveta Junková kdy: 23/05/2019 12:29
Web stránka:

Zpráva:
U pana Brouma jsem si nechala vyrobit vjezdovou samonosnou bránu,branku a plotové pole.Byla jsem velmi mile překvapena s jakou pečlivostí byla zakázka provedena..Jedním slovem řečeno PRÁCE MISTRA!! Instalace proběhla na výbornou a já tímto pana Brouma a jeho pomocníka velice chválím a doporučuji ho i ostatním.


Přidal: Zápotočná V. kdy: 10/12/2019 06:19
Web stránka:

Zpráva:
Velká spokojenost po všech stránkách. S panem Broumem velice dobrá spolupráce.


Přidal: Pavel Plachý kdy: 18/12/2019 15:58
Web stránka:

Zpráva:
Dobrý den. Chtěl bych poděkovat a pochválit za kvalitně provedenou zakázku na mé posuvné bráně v Malšovicích. S výsledkem jsem velmi spokojen a jsem rád že jsem si vybral Vaší firmu. S pozdravem Pavel Plachý